gastouder Amstelveen - Gastouder Mariska
  • Relatienummer 2095720
  • Gastouder Mariska
  • Mariska, 48 jaar
  • Amstelveen - Bankrashof/ centrum
 Stuur een bericht
Over de opvang
LRK Geregistreerd
Locatie Bij gastouder
Flexibel Nee
Leeftijden 1-4 jaar
Ervaring Meer dan 10 jaar
Mijn werkdagen
ma di wo do vr za zo
ochtend - - - -
middag - - - -
avond - - - - - - -
nacht - - - - - - -
= beschikbaar   = werkdagen

Lieve Gastouder heeft plek voor opvang centrum Amstelveen/ Bankrashof

 

Vanaf 1Januari 2025 zijn er op de Donderdag 3 plekjes vrij en op Vrijdag 2 plekjes vrij voor  nieuw vriendjes of vriendinnetjes  om te komen spelen voor kinderen vanaf 2 jaar oud.

Ik ga als het weer het toelaat elke dag naar buiten. Er is achter mijn apartment een speeltuin en nog meerdere in de wijk, ook wandelen we veel en gaan af en toe boodschappen halen in de supermarkt. Ik maak seizoen knutsels met de kinderen en we kleuren kleurplaten in de seizoenthema's. Voorlezen is hier een pre ik doe dat veel en we zingen veel liedjes.

Ik gebruik dagritme kaarten voor structuur, wat de kinderen houvast geven aan de dag.

Verder stimuleer ik vrij spel ,daar kunnen ze hun fantasie in kwijt.

 

Mijn pluspunten
  Geregistreerd in het LRK
  Werkt met KIKI
  Werkt met kindvolgsysteem
Foto's

Locatie is een benadering en niet het exacte adres

Reviews
5 sterren (1 reviews)

Super lieve flexibele gastouder
2 september 2019 - Diana Bak

Opvang 5 sterren
Communicatie 5 sterren
Locatie 5 sterren

Mariska is een hele flexibele en super lieve gastouder. Mijn zoontje gaat er altijd met heel veel plezier heen. Omdat ze kleine groepjes opvangt is er veel individuele ruimte en tijd voor elk kind. Hier een heel blij kind en een hele tevreden ouder =) Een echte aanrader dus!